Kanepitee valmistamise nipinurk

Kui keeruline võib olla üks kanepitee valmistamine? Ei tundu midagi keerulist eks, kuid tegelikult on seal omad nüansid mida jälgida.

  • Soovitame klientidel, kes pole varem kanepitooteid tarbinud, juua esimene kord päevasel ajal. Kui sa pole varem tarbinud kanepitooteid ega ka muud moodi oma endokannabinoidsüsteemi turgutanud, siis sinu endokannabinoid süsteem on defitsiidis ja võib anda vastupidise mõju ehk siis muuta just erksaks. See on tingitud sellest, et endokannabinoidsüsteem saab korraga peale suure hulga kannabinoide ning tekib korraks üleküllus. Tagasiside põhjal olme järeldanud, et sellist asja on esinenud 1-l inimesel 10st. Kui nii juhtub, ära heida meelt vaid valmista järgmine päev uus tee ja naudi!

 

  • Miks on meie pakendil kirjas, et võimalusel keeda kanepiteed 3 minutit? Keetmine muudab kannabidiooli CBD inimese kehale rohkem omastatavaks. See tähendab seda, et kanepitee mõju on  tugevam. Seda nippi saab kasutada näiteks siis, kui sul on tugev uneprobleem, kõrge palavik, tugev valu (nt migreen), sügav depressioon jne. 

 

  • Lisa natukene piima oma maitsvale kanepiteele. Piimas sisalduv rasv lahustab veelgi enam kannabidiooli CBD-d. Seda nippi saab kasutada nii kanepiteed keetes (keeda koos piimaga).

 

  • Kui aga pole jaksu ega tahtmist keeta teed siis tegelikult saab ka kergemini! Põhimõte on lihtne: Mida kauem, seda tugevam! Ehk siis mida kauem lased tõmmata seda tugevamini mõjub. On mõningaid tervise seisundeid, mil oleks vaja juua ka päeval seda imelist kanepiteed (nt ärevushäire, hüperaktiivsus häire, stress, depressioon, krambid jne), siis laske lihtsalt vähem aega tõmmata (näiteks 10 min asemel 7min). Omast kogemusest hüperaktiivsusega, võin julgelt õelda, et ei tekita unisust, hoopis korrastab mõtted ja teeb rahulikuks nii, et tööpäev võib täie hooga edasi minna!